ZEYTİNLİ MAHALLESİ’NDE YAĞMUR SUYU HATTI DÖŞENİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ZEYTİNLİ MAHALLESİ’NDE YAĞMUR SUYU HATTI DÖŞENİYOR

Edremit Belediyesi tarafından Zeytinli Mahallesi’nde Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi yanındaki açık halde bulunan ve tehlike arz eden hendek şeklinde ki alan kapatılarak yağmur suyu drenaj hattı döşeme çalışmalarına başlandı.

Edremit Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından ilçenin çeşitli mahallelerinde yürütülen çalışmalar tüm hızı ile sürüyor. Fen işleri Müdürlüğü’nün ilkbahar çalışma programında yer alan Zeytinli Mahallesi’nde yağmur suyu drenaj hattı döşeme çalışmalarına başlandı. İkizçay Mevkiinde bulunan Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi yanında açık halde tehlike arz eden hendek şeklinde ki alanda yağmur suyu drenaj hattı döşeme çalışmalarına başlandı.  Fen işleri Müdürlüğü ekipleri tarafından toplam 140 metre uzunluğunda yağmur suyu drenaj hattının döşeneceği çalışmalar tamamlandığında yağmurlu havalarda yaşanan tehlikelerde ortadan kaldırılmış olacak. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, vatandaşların sağlıklı güvenli bir kentte yaşamaları için çalışmaların devam ettiğini belirterek “Yerinde ve doğru müdahalelerde bulunarak yaşanan olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çalışıyoruz. Mevsim koşullarının normale dönmesi ile birlikte bu çalışmalara hız verdik. Zeytinli Mahallemizde 140 metrelik yağmur suyu drenajı ile bölgede yaşanan sorunu da gidermiş olacağız” dedi.

Seda İldeniz

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.