" />
USD
3,6648
EURO
4,3313
ALTIN
151,3216

AYVALIK BELEDİYE BAŞKANI GENÇER’E YELKEN KULÜBÜ’NDEN ZİYARET

Ayvalık’ın en eski spor kulüplerinden biri olan Ayvalık Yelken İhtisas Kulübü Başkanı Hakan Kaldırımcı, Antrenör Deniz Mesin ve derece alan sporcular Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i makamında ziyaret ederek başarılarının mutluluğunu paylaştılar. Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, genel Optimus Kızlar Klasmanı birincisi Esma Nur Bozlak, ikincisi Orkun Efe Alumert, dördüncü Yağmur ve kulüp temsilcilerini tebrik […]

AYVALIK BELEDİYE BAŞKANI GENÇER’E YELKEN KULÜBÜ’NDEN ZİYARET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık’ın en eski spor kulüplerinden biri olan Ayvalık Yelken İhtisas Kulübü Başkanı Hakan Kaldırımcı, Antrenör Deniz Mesin ve derece alan sporcular Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i makamında ziyaret ederek başarılarının mutluluğunu paylaştılar.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, genel Optimus Kızlar Klasmanı birincisi Esma Nur Bozlak, ikincisi Orkun Efe Alumert, dördüncü Yağmur ve kulüp temsilcilerini tebrik ederek Yelken İhtisas Kulübü Başkanı Hakan Kaldırımcı’dan Ayvalıklı çocuklara yönelik eğitimlere ağırlık vermesini istedi.

Belediye başkanı Gençer, “Yeter ki bir başlangıç olsun, eskisi gibi çocuklara yelken eğitimi ver, destek gelir. Çocuklar sizler arkadaşlarınızı teşvik edin, onları da çağırın. Dünyanın en keyifli sporlarından bir tanesidir yelken sporu. Bu sporu yaparken hayatı da öğreniyorsunuz. Mühim olan Ayvalık gençliğinin denizi, yelkeni öğrenmesi” diye konuştu.

Yelken İhtisas Kulübü Başkanı Hakan Kaldırımcı, “Ayvalık Belediye Başkanımız Rahmi Gençer ile Ayvalık’ta ki tüm çocukları ele alıp hepsini yelkenci yapacağız. Yelkenci yaparken de Barbaros’un torunlarını ortaya çıkartacağız” dedi

Yüksel Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.