" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

CHP İL KADIN KOLLARINDAN AYVALIKLI ENGELLİLERE ZİYARET

Ayvalık’ta, Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Ayvalık Birlik Ortopedik Engelliler Derneği Genel Merkezine bir nezaket ziyareti gerçekleştirildi. CHP Balıkesir Emek Masaları Görevlisi Tuğba Mingir’in öncülüğünde gerçekleşen ziyarette; CHP Ayvalık İlçe Kadın Kolları Başkanı Fisun Özdoğan ve İlçe Kadın Kolları yöneticisi Funda Çolak da hazır bulundu. Birlik Ortopedik Engelliler Derneği Genel Merkezi Yönetim […]

CHP İL KADIN KOLLARINDAN AYVALIKLI ENGELLİLERE ZİYARET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık’ta, Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Ayvalık Birlik Ortopedik Engelliler Derneği Genel Merkezine bir nezaket ziyareti gerçekleştirildi.

CHP Balıkesir Emek Masaları Görevlisi Tuğba Mingir’in öncülüğünde gerçekleşen ziyarette; CHP Ayvalık İlçe Kadın Kolları Başkanı Fisun Özdoğan ve İlçe Kadın Kolları yöneticisi Funda Çolak da hazır bulundu.

Birlik Ortopedik Engelliler Derneği Genel Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Güler Çapraz Buyruk ve dernek yöneticileri tarafından ağırlanan CHP’li kadınlar, Ayvalık’taki engellilerin sorunlarının çözümlerine yönelik başarılı çalışmalar yapan derneğin ihtiyaçları konusunda da dernek yönetiminden bilgi alarak, sorunları dinlemeyi de ihmal etmedi.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.