" />
USD
3,7059
EURO
4,3612
ALTIN
152,8138

FORD MUSLUBAŞLAR İLETİŞİM AJANSINI SEÇTİ

Otomotiv sektörünün bölgedeki güçlü ismi Ford Muslubaşlar ailesi ve Soilpoint Kreatif Reklamcılık ve PR ajansı birlikte yaptıkları iletişim toplantı ve görüşmelerini mutlu bir birliktelik ile sonlandırdılar. Ford Muslubaşlar, 2015 yılı dijital iletişim ve kreatif reklam ajansı olarak Soilpoint ile işbirliği yolunda ilk adımlarını attı. Soilpoint ailesi adına konuşan ajans başkanı Ali Gönen Gönenden, “Bölgemiz sektörünün […]

FORD MUSLUBAŞLAR İLETİŞİM AJANSINI SEÇTİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Otomotiv sektörünün bölgedeki güçlü ismi Ford Muslubaşlar ailesi ve Soilpoint Kreatif Reklamcılık ve PR ajansı birlikte yaptıkları iletişim toplantı ve görüşmelerini mutlu bir birliktelik ile sonlandırdılar.

Ford Muslubaşlar, 2015 yılı dijital iletişim ve kreatif reklam ajansı olarak Soilpoint ile işbirliği yolunda ilk adımlarını attı. Soilpoint ailesi adına konuşan ajans başkanı Ali Gönen Gönenden, “Bölgemiz sektörünün başarılı markası Ford Muslubaşlar yöneticilerine, bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Ford Muslubaşlar, dijital iletişim çalışmalarını ve 2015 yılı içerisinde yapılacak reklam ve halkla ilişkiler çalışmalarını bu anlaşma ile bize emanet ediyor. Bizler de uzun yıllar otomotiv sektöründe başarı ile hizmet vermiş, her geçen gün artan ivme ile büyüyen markanın çalışmalarını sektörsel tecrübelerimiz ve yaratıcı ekibimizle birlikte en üst seviyeye çıkarmak için çalışacağız. Her iki taraf için hayırlı olmasını diliyorum. Günümüzün yeni dönem reklamcılık ve iletişim çalışmalarını yakından takip eden bir markanın artık profesyonel fikirlerle ve partnerler ile yoluna devam etme kararından dolayı memnun olduk. Bölge halkımızın ilgi ve desteği ile çalışmalarımızın daha da keyifli olacağını düşünüyorum.” dedi. Anlaşmanın imzalanmasının ardından konuşan Ford Muslubaşlar Satış Müdürü Tolga Tuğral :’’Yapılan anlaşmanın ve yeni dönem için yapacağımız çalışmaların hayırlı olmasını dilerim. Çok daha kuvvetli ve imajı yüksek bir marka olarak bizleri 2015 yılında da yakından takip edebilirsiniz.’’ dedi.

Hüseyin Eroğlu

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.