" />
USD
3,6651
EURO
4,3339
ALTIN
151,2975

 BAŞKAN KAFAOĞLU’NUN KONUĞU ALMAN SOL PARTİ MİLLETVEKİLİYDİ

Alman Sol Parti Milletvekili Azize Tank Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Zekai Kafaoğlu  Alman Parlamenter Azize Tank’ı konuk etti. Ziyarette Başkan Kafaoğlu ile Alman Milletvekili Azize Tank siyaset, Balıkesir, Altıeylül ve Almanya konusunda fikir alışverişi yaptılar. Alman Milletvekili Tank Türkiye’de AK Parti’de 3 dönem kuralının güzel bir şey olduğunu ve bunun örnek […]

 BAŞKAN KAFAOĞLU’NUN KONUĞU ALMAN SOL PARTİ MİLLETVEKİLİYDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Alman Sol Parti Milletvekili Azize Tank Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti.

Başkan Zekai Kafaoğlu  Alman Parlamenter Azize Tank’ı konuk etti. Ziyarette Başkan Kafaoğlu ile Alman Milletvekili Azize Tank siyaset, Balıkesir, Altıeylül ve Almanya konusunda fikir alışverişi yaptılar.

Alman Milletvekili Tank Türkiye’de AK Parti’de 3 dönem kuralının güzel bir şey olduğunu ve bunun örnek alınması gerektiğini söyleyerek, Balıkesir’e zaman zaman gelerek tatil yaptığını ifade etti. Başkan Kafaoğlu AK Parti’nin kadına büyük önem verdiğini, milletvekili sıralamalarında da bayan milletvekillerinin çokluğuna dikkat çekerek, Balıkesir’de de 3 bayanın milletvekili aday listesinde yer aldığını ve 2’sinin de seçilebilecek yerde bulunduğunu söyledi.

Alman Milletvekili Tank da bunun çok güzel bir şey olduğunu belirtti. Kafaoğlu belediye olarak yaptıkları çalışmaları anlattı ve Altıeylül ilçesinde termal imkanların ve tesislerin çok olduğunu ve yatırımcıları sağlık turizmine yönelik yatırımlar yapmaları için sık sık davet ettiklerini de sözlerine ekledi.

Tayyar Toprak

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.