BTO, ÜYELERİNİ SEKTÖR TEMSİLCİLERİYLE OLIVTECH’TE BULUŞTURUYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BTO, ÜYELERİNİ SEKTÖR TEMSİLCİLERİYLE OLIVTECH’TE BULUŞTURUYOR

İzmir Fuarcılık Hizmetleri tarafından organize edilen ve bu yıl 5. si düzenlenen fuar 4 gün boyunca ziyaretçileri ile buluşacak.

Burhaniye Ticaret Odası  Üyelerinin zeytin ve zeytinyağı sektöründeki firmaların yurtdışı pazarlara açılmalarını sağlamak globalleşen dünya ekonomisinde dünyanın düzleşme noktasına gelmesi sebebiyle sınır ötesi rekabet etme güçlerini arttırmak , ihracat odaklı büyüme hedeflerini desteklemek ve sürdürmek amacıyla OLIVTECH 5. Zeytin, Zeytinyağı Teknolojileri Fuarı’na zeytin ve zeytinyağı sektöründen 7 firma ile katılım sağlıyor.

 Türkiye’nin ve dünyanın, zeytin, zeytinyağı sektör temsilcileri 16 – 19 Nisan 2015 tarihleri arasında Beşinci kez düzenlenen OLIVTECH 2015 – Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı’nda ürün ve hizmetlerini sergilemek için Fuar  İzmir’ de buluşuyor.

Fuar 16 Nisan 2015 Perşembe günü saat 10.00’da kapılarını basına ve ziyaretçilerine açacak ve resmi açılış töreni saat 11.00 de fuar İzmir C holü fuaye alanında gerçekleşecektir.

İzmir Fuarcılık Hizmetleri tarafından organize edilen ve bu yıl 5. si düzenlenen fuar 4 gün boyunca ziyaretçileri ile buluşacak.

Fidandan dağıtıma, makinadan inovasyon teknolojilerine zeytin ve zeytinyağı üretim zincirindeki tüm firmaların da katılımcı olacağı İzmir Olivtech 2015 fuarında, yerli ve yabancı alıcı ve satıcılar bir araya gelerek, önemli iş bağlantıları yapma imkanları bulabilecekler.

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.