" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

“HEDEF SORUNSUZ BİR KÖRFEZ”

BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram, BASKİ Körfez Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Bayram “BASKİ olarak Körfez’de bulunan sıkıntılara vakıfız. Bu sıkıntıları en kısa sürede çözerek sorunsuz bir Körfez hedefine ulaşacağız. Vatandaşlarımız her geçen gün farkımızı görecek” dedi. BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram, BASKİ Genel Müdür Yardımcısı Haluk Kurt, Arıtma Daire Başkanı Sadık Okutucu, İçme Suyu ve […]

“HEDEF SORUNSUZ BİR KÖRFEZ”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram, BASKİ Körfez Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Bayram “BASKİ olarak Körfez’de bulunan sıkıntılara vakıfız. Bu sıkıntıları en kısa sürede çözerek sorunsuz bir Körfez hedefine ulaşacağız. Vatandaşlarımız her geçen gün farkımızı görecek” dedi.

BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram, BASKİ Genel Müdür Yardımcısı Haluk Kurt, Arıtma Daire Başkanı Sadık Okutucu, İçme Suyu ve Kanalizasyon Daire Başkanı İzzet Günal, Emlak İstimlak Daire Başkanı Ahmet Şahan ile beraber BASKİ Körfez Şubesi Müdürlüğü ve Burhaniye İlçe Şefliği’ni ziyaret etti. Mustafa Bayram ve ekibi, BASKİ Körfez Şubesi Müdürü Ali Enisi Isparta’dan Körfezde tamamlanan, devam eden çalışmalar ve yapılması gereken konular hakkında bilgi aldı. Isparta “BASKİ olarak Körfez genelinde günlük yaşanan arızalara müdahalelerimizi en seri şekilde yapıyoruz. Bunun yanında uzun süredir ihmal edilen yerlerde su ve kanalizasyon hatlarımızı çekmeye devam ediyoruz” dedi.

BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram “Yeni bir oluşum olmamıza rağmen ekiplerimizin özverili ve sistemli çalışmaları sonucunda Körfez olsun, Balıkesir genelinde olsun farkımız ortaya çıkmaya başladı. Körfez Şubesi Müdürümüz Ali Enisi Isparta ile sürekli istişare halindeyiz ve Körfez genelinde mevcut olan sıkıntıları net bir şekilde biliyoruz. Biz bir sıkıntı varsa bunu uzun süre bekletme, erteleme tarafında değiliz. Konuyu çözmek için ne gerekiyorsa bir an önce harekete geçme tarafındayız. Şu anda Körfez ile ilgili arıtma, su, kanalizasyon olarak önemli çalışmalarımız var. Bunlar en kısa sürede hayata geçecek.  Sorunsuz bir Körfez hedefine en kısa sürede ulaşacağız” şeklinde konuştu.

Mustafa Bayram ve ekibi Burhaniye İlçe Şefliği, arıtma ve terfi istasyonlarını gezerek bilgi aldı.

Talip Tezcan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.