ORBAY TARIM DROP LİFE MARKASIYLA GÖNEN 5. TARIM VE HAYVANCILIK FUARI’NA KATILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

ORBAY TARIM DROP LİFE MARKASIYLA GÖNEN 5. TARIM VE HAYVANCILIK FUARI’NA KATILDI

Burhaniye Ticaret Odası Üyesi Orbay Organik Gıda Tarım Hayvancılık İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Drop Life markasıyla çıkardığı  ürünü tanıtmak amacıyla Gönen 5. Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katıldı.

Firma Müdürler Kurulu Başkanı Naim Çağıl Drop Life markasıyla kaliteli ve etkili sıvı toprak düzenleyici ‘Humik Asit’ ürettiklerini, Hammadesinin (özellikle Kaz Dağları’nda çok bulunan) toprak ve kömür katmanı arasında kalan siyah bir maden olan leonardit madeni olduğu belirterek   %100 organik hammaddenin kullanılmasından sebep toprağın pH derecesini düzenler ve kullanıldığu toprakta yetişen sebze/meyvenin/ağacın verimini,  mahsulün tadını olumlu yönde etkiler ve bitkiyi strese sokmadan; topraktan alması gereken vitamin, mineral vs gibi elementleri rahatlıkla almasını sağladığını belirti.

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.