" />
USD
3,7187
EURO
4,3702
ALTIN
153,2698

SP VE BBP İTTİFAKI KÖRFEZDE FAALİYETLERİNE BAŞLADI

Haziran seçimlerine Saadet Partisi çatısı altında girecek olan BBP ve SP ittifakı Balıkesir adaylarını belirleyerek çalışmalara başladı. Sadet partisi Balıkesir Milletvekili Adaylarının üçü körfezden. Körfez adaylarından Ahmet Pınar, Mehmet Önol ve BBP’nden Barabaros Murat Şavkın ile birlikte gazetemizi ziyaret eden İlçe Başkanı Orhan Çetinkaya, Genel koordinatörümüz Hüseyin Eroğlu’na ittifak ve seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi. […]

SP VE BBP İTTİFAKI KÖRFEZDE FAALİYETLERİNE BAŞLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Haziran seçimlerine Saadet Partisi çatısı altında girecek olan BBP ve SP ittifakı Balıkesir adaylarını belirleyerek çalışmalara başladı.

Sadet partisi Balıkesir Milletvekili Adaylarının üçü körfezden. Körfez adaylarından Ahmet Pınar, Mehmet Önol ve BBP’nden Barabaros Murat Şavkın ile birlikte gazetemizi ziyaret eden İlçe Başkanı Orhan Çetinkaya, Genel koordinatörümüz Hüseyin Eroğlu’na ittifak ve seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Çetinkaya;  “Adaylarımızın hepsi birbirinden değerli. Yeniden Büyük Türkiye’yi kuracak kadrolar Saadet’le Meclis’e girmeye hazır.  Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi ittifakı, seçimlerdeki bütün hesapları değiştirecek. Türkiye 7 Haziran seçimleri ile yeni bir parlamento ve yeni bir döneme hazırlanırken, yeni döneme damga vuracak ittifakı gerçekleştik. Anadolu’nun tamamını kucaklayacak inançlı ve milli kadroların beklenen adresi, Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin müştereken oluşturduğu Milletvekili Adayları Listesi Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığına verildi.   Bizde Edremitte arkadaşlarımızla beraber azimle çalışacağız.” dedi.

Seda İLDENİZ

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.