SP VE BBP İTTİFAKI KÖRFEZDE FAALİYETLERİNE BAŞLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

SP VE BBP İTTİFAKI KÖRFEZDE FAALİYETLERİNE BAŞLADI

Haziran seçimlerine Saadet Partisi çatısı altında girecek olan BBP ve SP ittifakı Balıkesir adaylarını belirleyerek çalışmalara başladı.

Sadet partisi Balıkesir Milletvekili Adaylarının üçü körfezden. Körfez adaylarından Ahmet Pınar, Mehmet Önol ve BBP’nden Barabaros Murat Şavkın ile birlikte gazetemizi ziyaret eden İlçe Başkanı Orhan Çetinkaya, Genel koordinatörümüz Hüseyin Eroğlu’na ittifak ve seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Çetinkaya;  “Adaylarımızın hepsi birbirinden değerli. Yeniden Büyük Türkiye’yi kuracak kadrolar Saadet’le Meclis’e girmeye hazır.  Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi ittifakı, seçimlerdeki bütün hesapları değiştirecek. Türkiye 7 Haziran seçimleri ile yeni bir parlamento ve yeni bir döneme hazırlanırken, yeni döneme damga vuracak ittifakı gerçekleştik. Anadolu’nun tamamını kucaklayacak inançlı ve milli kadroların beklenen adresi, Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin müştereken oluşturduğu Milletvekili Adayları Listesi Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığına verildi.   Bizde Edremitte arkadaşlarımızla beraber azimle çalışacağız.” dedi.

Seda İLDENİZ

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.