" />
USD
3,7093
EURO
4,3633
ALTIN
152,8275

BAŞKAN GENÇER, ŞAMPİYON KIZLARI KABUL ETTİ

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer Ayvalıkgücü Belediyespor Kız Voleybol Takımı sporcularını ve yöneticilerini kabul etti. Çıktıkları maçlarda rakiplerini yenerek il şampiyonu olan Ayvalıkgücü Belediyespor Kız Voleybol Takımı Eskişehir’de yapılacak olan bölge şampiyonluğu için yola çıkmadan önce Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, kabul ederek başarılar diledi. Başkan Gençer, voleybol’un bayanlara çok yakışan bir spor dalı olduğunu […]

BAŞKAN GENÇER, ŞAMPİYON KIZLARI KABUL ETTİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer Ayvalıkgücü Belediyespor Kız Voleybol Takımı sporcularını ve yöneticilerini kabul etti.

Çıktıkları maçlarda rakiplerini yenerek il şampiyonu olan Ayvalıkgücü Belediyespor Kız Voleybol Takımı Eskişehir’de yapılacak olan bölge şampiyonluğu için yola çıkmadan önce Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, kabul ederek başarılar diledi.

Başkan Gençer, voleybol’un bayanlara çok yakışan bir spor dalı olduğunu belirterek, “Eskişehir’de de başarılı olacağınıza inanıyorum. Orada çıkacağınız karşılaşmalarda da burada olduğu gibi rakiplerinizi teker teker yenerek Ayvalık’a bölge şampiyonu olarak döndüğünüzde sizleri ödüllendireceğim” dedi.

Ayvalık’ın gururu olan voleybol takımımız, bölge şampiyonluğu için Eskişehir e gidiyor.

Üst üste 3.kez il şampiyonu olan takım, geçen sezonda Türkiye finaline kalarak Balıkesir tarihinde bir ilki gerçekleştirmişti.

Bu yıl voleybol yıldız bayanlar Türkiye Şampiyonası gurup müsabakaları için 17-18-19 nisan tarihlerinde Eskişehir’de bölge şampiyonluğu için mücadele edecek. Takım Afyon, Kütahya, Uşak, Eskişehir DSİ ve Manisa Seramiksan takımları ile mücadele edecek. Birinci olan takım Türkiye yarı finaline yükselecek.

Antrenör Sedat Oğuz’un yaptığı açıklamada, “Kamp öncesi bizleri makamında ağırlayan belediye başkanımız Rahmi Gençer’e bu nazik davetinden dolayı teşekkür ederiz. Çok yoğun bir tempoyla çalışmalarımızı tamamladık şimdi hedefimiz şampiyonluk. Sporcularıma güveniyorum şampiyonluk kültürüne alışkın olan ekibimiz Eskişehir’den de şampiyon olarak döneceğini inanıyorum. Takımımızı destekleyen kulüp başkanımız Dr İrfan Vural ve voleybol şube sorumlusu Serkan Özkan’a teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Yüksel Kalkan

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.