" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

GENEL-İŞ BALIKESİR ŞUBESİ’NDE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

DİSK’e bağlı Genel-İş Sendikası Balıkesir Şubesi’nde geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulda yeniden seçilerek güven tazeleyen Ahmet Arsan Başkanlığında ki yönetim kurulu ilk toplantısını yaparak görev dağılımını gerçekleştirdi. Genel-İş Sendikası Balıkesir Şube Başkanı Ahmet Arsan, “İşçilerimizin ekonomik, sosyal, sendikal hak ve çıkarlarını koruyup geliştirmek için mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi. DİSK’e bağlı Genel-İş Sendikası Balıkesir Şubesi’nde […]

GENEL-İŞ BALIKESİR ŞUBESİ’NDE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

DİSK’e bağlı Genel-İş Sendikası Balıkesir Şubesi’nde geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulda yeniden seçilerek güven tazeleyen Ahmet Arsan Başkanlığında ki yönetim kurulu ilk toplantısını yaparak görev dağılımını gerçekleştirdi. Genel-İş Sendikası Balıkesir Şube Başkanı Ahmet Arsan, “İşçilerimizin ekonomik, sosyal, sendikal hak ve çıkarlarını koruyup geliştirmek için mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

DİSK’e bağlı Genel-İş Sendikası Balıkesir Şubesi’nde Ahmet Arsan başkanlığında ki yönetim kurulu yeni dönemin ilk toplantısını yaparak görev dağılımını gerçekleştirdi. Ahmet Arsan başkanlığında ki yönetim kurulunda Emin Nadir Zeybel Şube Sekreteri, Gönül Özçam Şube Mali Sekreteri, Önder Yayla ve Faruk Dikbaş üye olarak görev aldı. Şube Denetim Kurulu Başkanlığı’na Öğüt Çelik, Disiplin Kurulu Başkanlığına Rıza Arslan getirildi. Genel-İş Sendikası Balıkesir Şube Başkanı Ahmet Arsan, “Sendika şube yönetimi olarak hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Sendikamızın organlarına yeniden seçilen ve yönetim kadrolarımıza yeni seçilen tüm arkadaşlarımızla birlikte üyelerimizin ekonomik, sosyal, sendikal hak ve çıkarlarını koruyup geliştirmek için mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi. Şube Başkanı Arsan, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı da Edremit’te kutlayacaklarını belirterek, “Hangi iş kolunda olursa olsun, emeği ve alın teri ile ekmeğini kazanan tüm işçi arkadaşlarımızı 1 Mayıs İşçi Bayramımızı hep birlikte coşlu içerisinde kutlamak için Edremit’e bekliyoruz” dedi.

Talip Tezcan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.