GÖMEÇ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORLAR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

GÖMEÇ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORLAR

Gömeç’te Karaağaç Mahallesinde ana su şebeke hattındaki patlağın onarımı sırasında Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Uslu ile AK Parti İlçe Yöneticilerinden Tahsin Akman, onarım tamamlanıncaya kadar BASKİ ekibini yalnız bırakmadı.

Gece saat 01.30’da başlayan çalışmalarda can siperane bir çabayla Karaağaç Mahallesi’nin susuz kalmamasını sağlayan BASKİ Gömeç ekiplerinin bu mücadelesi ise Belediye Başkan Yardımcısı Uslu ve Akman tarafından büyük bir takdirle karşılandı.

BASKİ ekiplerinin hummalı çalışmalarının takdire şayan olduğunu vurgulayan Eşref Uslu muhabirimize yaptığı açıklamada; soğuk, kar, kış, yağmur, çamur demeden gece gündüz ilçe halkının su ve kanalizasyon sorunlarının çözümlenmesi için yoğun çalışmalar yapan ekiplere teşekkür etmeyi ihmal etmedi.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.