" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

HAVRAN’DA TELEFONCULAR YASAĞIN KALKMASINI BEKLİYOR

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin  askerlerin cep telefonu kullanma yasağını kaldıracak olması Balıkesir’in Havran İlçesinde cep telefonu piyasasını şimdiden hareketlendirirken, binlerce tl değerindeki telefonlar yerini vasıfsız telefonlar bıraktı. Havran Belediye karşısında telefon alım satımı ve tamiri yapan Aydın Akar  kışlalarda cep telefonu yasağının kaldırılmasına sayılı günler kala, sektörde ’akılsız telefon’ hareketliliği yaşanmaya başladığını belirterek. Askerlerin kullanacağı telefonların […]

HAVRAN’DA TELEFONCULAR YASAĞIN KALKMASINI BEKLİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin  askerlerin cep telefonu kullanma yasağını kaldıracak olması Balıkesir’in Havran İlçesinde cep telefonu piyasasını şimdiden hareketlendirirken, binlerce tl değerindeki telefonlar yerini vasıfsız telefonlar bıraktı.

Havran Belediye karşısında telefon alım satımı ve tamiri yapan Aydın Akar  kışlalarda cep telefonu yasağının kaldırılmasına sayılı günler kala, sektörde ’akılsız telefon’ hareketliliği yaşanmaya başladığını belirterek. Askerlerin kullanacağı telefonların fotoğraf ve video çekmeyen, ses kaydı yapmayan özelliklere sahip olması gerekiyor dedi.Akar bir zamanlar en gözde telefonları yeniden popüler oldu.Akar evin bir köşesinde hatıra olarak saklanan telefonlar için halkımız telefonculara akın etmeye başladı.Akar Silahlı Kuvvetlerinin açıklamasının ardından vasıfsız telefonların değerinin yükseldiğini küçük esnafın yüzünün güldüğünü söyledi.

Ayhan Kurt

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.