" />
USD
3,6720
EURO
4,3255
ALTIN
151,3144

OKUL KANTİNLERİ DENETLENİYOR

Edremit’te okul kantinleri sıkı denetimler altında çalışmalarını sürdürüyor. Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Gıda, Hayvancılık ve Tarım Müdürlüğü ve Edremit Belediyesi ortak çalışması ile denetlenen kantinler her yönden ele alınıyor. Çocukların sağlıklı gelişimi ve beslenmesi için okul kantinlerinde sürekli denetimlerin yapıldığı belirten yetkililer, ilk olarak hijyen, satılan ürünlerin cinsi ve nevi gibi konuların yanı sıra çalışanları […]

OKUL KANTİNLERİ DENETLENİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit’te okul kantinleri sıkı denetimler altında çalışmalarını sürdürüyor. Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Gıda, Hayvancılık ve Tarım Müdürlüğü ve Edremit Belediyesi ortak çalışması ile denetlenen kantinler her yönden ele alınıyor.

Çocukların sağlıklı gelişimi ve beslenmesi için okul kantinlerinde sürekli denetimlerin yapıldığı belirten yetkililer, ilk olarak hijyen, satılan ürünlerin cinsi ve nevi gibi konuların yanı sıra çalışanları sağlık kontrolleri, evrak denetimleri gibi konularda çalışma yaptıklarını ifade ettiler. Edremit genelinde sürekli ve düzenli olarak kantinlerin denetlendiğini ifade eden yetkililer yanlış bir uygulama görüldüğünde özelikle velilerin ilgili birimlere konuyu iletmelerini istediler. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.