OKUL KANTİNLERİ DENETLENİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

OKUL KANTİNLERİ DENETLENİYOR

Edremit’te okul kantinleri sıkı denetimler altında çalışmalarını sürdürüyor. Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Gıda, Hayvancılık ve Tarım Müdürlüğü ve Edremit Belediyesi ortak çalışması ile denetlenen kantinler her yönden ele alınıyor.

Çocukların sağlıklı gelişimi ve beslenmesi için okul kantinlerinde sürekli denetimlerin yapıldığı belirten yetkililer, ilk olarak hijyen, satılan ürünlerin cinsi ve nevi gibi konuların yanı sıra çalışanları sağlık kontrolleri, evrak denetimleri gibi konularda çalışma yaptıklarını ifade ettiler. Edremit genelinde sürekli ve düzenli olarak kantinlerin denetlendiğini ifade eden yetkililer yanlış bir uygulama görüldüğünde özelikle velilerin ilgili birimlere konuyu iletmelerini istediler. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.