SOSYAL MARKET YENİ YERİNE TAŞINDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

SOSYAL MARKET YENİ YERİNE TAŞINDI

Burhaniye Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü sorumluluğunda hizmet veren Sosyal Market yeni yerine taşındı.

Yıllardır ihtiyacı olan vatandaşların, çaldığı bir kapı olan, kıyafet, ev eşyası, tekerlekli sandalye, beyaz eşya gibi ihtiyaç olan her tülü eşyanın sağlandığı sosyal market, halka artık Belediye Hizmet Binasında hizmet verecek.

Senelerdir maddi durumu el vermeyen vatandaşlara hizmet veren, ihtiyacı olan malzemeleri Belediyeye bildirmeleri halinde, ücretsiz bir şekilde eşyaların teminini sağlayan Burhaniye Belediyesi Soysal Marketi, her geçen gün yapılan desteklerle daha da büyüyerek hizmet alanını genişletiyor. Belediye Hizmet Binası 1. Bodrum katında hizmete açılan sosyal market en büyük desteği duyarlı vatandaşlardan görüyor. Evlerinde kullanılmayan eşyaları, kıyafetleri, fazlalık ürünleri belediyeye teslim ederek ihtiyacı olan vatandaşlara verilmesi için katkıda bulunuyorlar. Yıllardır birçok evin eşyasını sağlayan, ihtiyacı olanlara kıyafet yardımında bulunan, doğal afetten dolayı evleri zarar gören vatandaşlara yeniden eşyalarını temin eden sosyal markete yardımlar telefonla bildirildiği takdirde Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, bağışta bulunan vatandaşın evinden alınıyor. Ayrıca; Belediye Hizmet Binasında hizmet vermeye başlayan Sosyal market veya Kültür Sosyal İşler Müdürlüğüne de bizzat bağışlar yapılabiliyor.

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.