" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

AYVALIK’TA ATO 8. MESLEK GRUBU TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Ayvalık ‘ta, Ticaret Odası 8. Meslek Grubu üyelerini bir araya getirdi. Bu kapsamda; Ayvalık Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Kuran ve ATO Meclis Üyesi Mehmet Sıray; oda üyelerinin sektörde yaşadıkları sorunları, önerileri ve odadan beklentilerini dinledi. Ayvalık Ticaret Odası öncülüğünde İstanbul Yapı Fuarı’na katılım konusunda üyelerin görüşlerinin alındığı toplantıda, ilçedeki en büyük sektörlerden […]

AYVALIK’TA ATO 8. MESLEK GRUBU TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık ‘ta, Ticaret Odası 8. Meslek Grubu üyelerini bir araya getirdi.

Bu kapsamda; Ayvalık Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Kuran ve ATO Meclis Üyesi Mehmet Sıray; oda üyelerinin sektörde yaşadıkları sorunları, önerileri ve odadan beklentilerini dinledi.

Ayvalık Ticaret Odası öncülüğünde İstanbul Yapı Fuarı’na katılım konusunda üyelerin görüşlerinin alındığı toplantıda, ilçedeki en büyük sektörlerden birisi olan inşaat ve yapı sektöründe iyileştirilmesi gereken konular hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu.

Bu kapsamda; Ticaret Odası’nın hazırlayacağı öneri raporunun Ayvalık Belediyesi başta olmak üzere Balıkesir Valiliği ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne sunulacağı belirtildi.

Toplantıda; önümüzdeki aylarda da benzer toplantıların Ayvalık’taki ilgili kurumlarının temsilcilerinin de katılımıyla düzenlenmesi konusunda fikir birliğinde bulunulması ise dikkatlerden kaçmadı. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.