TRAC EDREMİT ŞUBESİ YENİ ROLESİNİ FAALİYETE GEÇİRDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

TRAC EDREMİT ŞUBESİ YENİ ROLESİNİ FAALİYETE GEÇİRDİ

TRAC Edremit Şubesi kendi imkânlarıyla kurdukları 439,225 Mhz. UHF rölesini devreye aldı.

Balıkesir ili Edremit İlçesinde faaliyet gösteren Edremit TRAC şubesi tarafından Madra dağı Kuyucak TRT vericisinin bulunduğu mevkide TRT ile TRAC arasında karşılıklı yapılan protokol çerçevesinde 439,225 Mhz frekansı UHF bandında çalışan role kuruldu.

Rölenin kurulmasına Amatör telsizciler İsmail İrgörücü, Gökhan Yeler, Murat Anlayan, Alper Alkaya, Tolay Eceova katıldılar.

TRAC Edremit Şube Başkanı İsmail İrgörücü “Röleye ait resmi işlemlerimizi bitirip iznimizi aldık. Afet zamanında savaşta ve barışta kesintisiz iletişim kurmamızı bu sayede çok kolay ve faydalı hale getirdik Kendi aramızda iletişim kurmamız çok kolaylaştı. Olağanüstü durumlarda göreve her zaman hazırız. Acil Afet Haberleşme konusunda her kesime yardımcı olabiliriz.  Edremit Körfezinde afetsiz iyi günlerde kullanmak dileğiyle hayırlı olsun.” Dedi (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.