BAŞKAN YILMAZ, PAZAR YERLERİNİ GEZMEYE DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BAŞKAN YILMAZ, PAZAR YERLERİNİ GEZMEYE DEVAM EDİYOR

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Paşaalanı Mahallesi’ndeki Karizma Pazar yerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Başkan Yılmaz, esnafın vatandaşların taleplerini dinledi, not aldı.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve ekibi pazar yerlerini gezmeye devam ediyor. Paşaalanı Mahallesi’nde kurulan Karizma Pazar’ında esnafın tezgahına misafir olan Başkan Yılmaz, esnafla bol bol sohbet edip, istekleri dinledi. Tek tek bütün tezgahları gezerek esnafın isteklerini dinleyip not alan Başkan Yılmaz, isteklerin gerçekleştirilmesi için birimlere talimat verdi. Esnafın sorunlarının kısa sürede çözüme kavuşturulacağını belirten Başkan Yılmaz, “Yapacağımız semt pazarları ile vatandaşlarımıza, temiz, güvenli ve kaliteli bir ortamda hizmet sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Pazarlarda kurulan kontrol terazileriyle vatandaşların aldıkları ürünleri tartarak güvenli alışveriş yaptıklarını ifade eden Başkan Yılmaz, “Karesi Belediyesi olarak vatandaşlarımızın pazar yeri ihtiyacını karşılamak için daha kapsamlı pazar yerleri projeleri hazırladık. Eski pazar yerlerimizi de tekrar elden geçirip daha kullanışlı hale getireceğiz. Burada gerek zabıta ekiplerimiz gerekse temizlik ekiplerimiz, görev yaparak vatandaşlarımızın güvenli şekilde, temiz ve disiplinli bir ortamda alışveriş yapmasını sağlıyor. Ayrıca pazar yerlerine koyduğumuz tartı cihazlarıyla vatandaşlarımız kendilerine verilen ürünleri tartarak istenilen kiloda verilmiş mi kontrol edebiliyor. Dediğimiz gibi amacımız vatandaşlarımıza, temiz, güvenli ve kaliteli bir ortamda hizmet sunmaktır” diye konuştu.

Tayyar Toprak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.