TLB, KAHVALTIDA BULUŞTU

Türkiye Liseliler Birliği Burhaniye Şubesi 19 Nisan Pazar günü, Ören yolu üzerindeki Sevda Kır Bahçesinde Uyuşturucuya Karşı “Yaşa” Kampanyası Kapsamında Birlik ve Dayanışma Kahvaltısı düzenledi. Türkiye Liseliler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Sıla AY’ın katılımı ile gerçekleştirilen kahvaltıda Burhaniye’de ki ve Türkiye’de ki uyuşturucu sorunu, gericiliğe, bölücülüğe ve yobazlığa karşı birlik ve beraberlik mesajı verildi. Türkiye […]

TLB, KAHVALTIDA BULUŞTU

Türkiye Liseliler Birliği Burhaniye Şubesi 19 Nisan Pazar günü, Ören yolu üzerindeki Sevda Kır Bahçesinde Uyuşturucuya Karşı “Yaşa” Kampanyası Kapsamında Birlik ve Dayanışma Kahvaltısı düzenledi.

Türkiye Liseliler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Sıla AY’ın katılımı ile gerçekleştirilen kahvaltıda Burhaniye’de ki ve Türkiye’de ki uyuşturucu sorunu, gericiliğe, bölücülüğe ve yobazlığa karşı birlik ve beraberlik mesajı verildi. Türkiye Liseliler Birliği Burhaniye İlçe Başkanı Alper Enes Diltemiz, Burhaniye’de Mayıs ayında yapılacak olan etkinliklerde katılımcılardan destek istedi.

 

Şenol TORLAK

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.