BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 2. KÖRFEZ SANAT FESTİVALİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 2. KÖRFEZ SANAT FESTİVALİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

“2.Körfez Sanat Festivali” Bahçeşehir Koleji Konferans Salonunda gerçekleşti.

Sanat festivalinde öğrenciler çaldıkları, keman, gitar, bağlama, klarnet, piyano,  flüt ve seslendirdikleri performans ile hayranlık yarattılar.

Okul Müdürü Semra Talay “Kolejlerimiz, kurumsallaşmış yapısı ile kaliteli hizmet vermeyi sürdürmektedir. Bu hedefe ulaşırken öğrencilerimizin kişilik gelişimini en üst seviyeye ulaştıracak sanatsal etkinlikleri, eğitim çalışmalarında ilk sırayı almaktayız. Böylelikle öğrencilerimiz; çevreye duyarlı, sorumluluk alan, sanatı seven, sanatla iç içe yaşayan, bilinçli bireyler olma özelliklerini pekiştirmektedirler.” dedi.Sanat dostlarını ortak bir platformda toplayan festivalde Körfez’de bulunan sanat severler yeteneklerini sergilerken onları izlemeye gelen aileleri ve müzik severler çok eğlenceli bir gün geçirdiler. Festival sonrasında tüm katılımcılara sertifikaları verildi.

Seda İldeniz

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.