BAŞKAN GENÇER YOL ÇALIŞMALARINI DENETLİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAŞKAN GENÇER YOL ÇALIŞMALARINI DENETLİYOR

Ayvalık Belediyesi başlattığı yol hamlesini Sarımsaklı’da sürdürüyor. Küçükköy Mahallesi Sarımsaklı sokaklarında başlatılan kilit parke taş döşeme işini yerinde inceleyen Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, işçilerin çalışmalarını denetledikten sonra unlarla birlikte taş döşedi.

Belediyenin tüm imkanlarını yol yapımı için seferber ettiklerini bildiren başkan Gençer, yaz sezonu öncesinde yol çalışmalarının büyük bir bölümünü tamamlamayı planladıklarını söyledi.

Ayvalık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce sürdürülen yol yapım çalışmalarında bir yandan yeni kilit parke taş yollar yapılırken, bir yandan da mevcut bozuk yolların onarımı gerçekleştiriliyor.

Sırasıyla plan dahilinde yol yapımının kentin değişik bölgelerinde de gerçekleştirileceği ve Ayvalık’ta bozuk yol kalmayacağı belirtildi.

Yüksel Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.