" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

KAFAOĞLU MESLEKTAŞLARI İLE BULUŞTU

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Diş Hekimleri Odası’nın düzenlediği Bahar Sempozyumuna katıldı. Ayvalık Haliç Park Otel’de 3 gün süren ve diş hekimlerinin katıldığı bahar sempozyumuna ilgi büyüktü. Diş hekimi olan Başkan Zekai Kafaoğlu sempozyuma katılarak meslektaşları ile bir araya geldi.  Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gencer’in de yer aldığı etkinlikte Başkan Kafaoğlu Balıkesir Diş Hekimleri Odası […]

KAFAOĞLU MESLEKTAŞLARI İLE BULUŞTU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Diş Hekimleri Odası’nın düzenlediği Bahar Sempozyumuna katıldı.

Ayvalık Haliç Park Otel’de 3 gün süren ve diş hekimlerinin katıldığı bahar sempozyumuna ilgi büyüktü. Diş hekimi olan Başkan Zekai Kafaoğlu sempozyuma katılarak meslektaşları ile bir araya geldi.  Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gencer’in de yer aldığı etkinlikte Başkan Kafaoğlu Balıkesir Diş Hekimleri Odası Başkanı Burak Saran ile birlikte açılan stantları gezdi, yetkililerden bilgi aldı.

Açılış konuşması yapan Başkan Kafaoğlu “Sizlerle birlikte olmaktan mutluyum. Diş hekimlerinin çalışma şartları ağır. Meslek hastalıklarından dolayı meslektaşlarımız zaman zaman sıkıntı yaşıyor. Diş hekimleri için düzenlenen bu sempozyum anlamlı olmuş. Mesleğimize her zaman sahip çıkmalıyız, ben de diş hekimi olarak mesleğimle gurur duyuyorum. Diş hekimliğinden sonra şimdi yönetici oldum. Altıeylül Belediyesi adını Balıkesir’in kurtuluş gününden alıyor. 172 bin nüfuslu ve Balıkesir’in en büyük ilçesi Altıeylül.Bizler de  Altıeylül’ün  ” Mutlu İnsanlar Şehri ” olması için çalışıyoruz” dedi.

Tayyar Toprak

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.