MOTOSİKLET TUTKUNLARI HAVRAN’DA BULUŞTU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

MOTOSİKLET TUTKUNLARI HAVRAN’DA BULUŞTU

Havran Belediyesi ART MotoAkademi ve Edremit Körfezi Motosiklet Kulübü işbirliğiyle organize edilen İleri ve güvenli sürüş teknikleri teori sunumu eğitmen Uğur Ertekin tarafından  Belediye Kültür Merkezinde motosiklet tutkunlarına yönelik bilgilendirici eğitim verildi.

Edremit Körfezinde motosiklet tutkunlarını bir araya getiren seminerde Eğitmen Uğur Ertekin sürücülere güvenli motosiklet kullanımı ile ilgili bilgiler verdi.Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy Ülkemizde her gün motosiklet kazaları haberlerini üzülerek alıyoruz iyi bir motosiklet sürücüsü olmak isteyen herkesin bu tür bilgilendirici eğitimlere katılmalarını diliyorum dedi.Başkan Emin Ersoy ve Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz katılımcılara eğitim sonrası belge takdim etti.

Ayhan KURT

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.