" />
USD
3,6664
EURO
4,3288
ALTIN
151,0081

ÖZGECAN HATIRA FİDANLIĞI

Edremit – Eğitim Sen Edremit Temsilciliği Özgecan Aslan adına “Hatıra Fidanlığı” oluşturdu. Altınoluk Mahallesi’nde bir araya gelen eğitim emekçileri yanlarında getirdikleri kazma ve kürekleriyle fidanlık için işe koyuldular. Etkinliğe aralarında çocukların da olduğu yaklaşık kırk kişi katıldı. Fidan dikimi tüm katılımcıların iş birliği ile gerçekleştirildi. Edremit Eğitim Sen yönetim kurulu ve üyelerinin yanı sıra emekli […]

ÖZGECAN HATIRA FİDANLIĞI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit – Eğitim Sen Edremit Temsilciliği Özgecan Aslan adına “Hatıra Fidanlığı” oluşturdu.

Altınoluk Mahallesi’nde bir araya gelen eğitim emekçileri yanlarında getirdikleri kazma ve kürekleriyle fidanlık için işe koyuldular. Etkinliğe aralarında çocukların da olduğu yaklaşık kırk kişi katıldı. Fidan dikimi tüm katılımcıların iş birliği ile gerçekleştirildi.

Edremit Eğitim Sen yönetim kurulu ve üyelerinin yanı sıra emekli eğitimciler ve kitle örgütleri temsilcileri de etkinliğe destek verdiler. Görüşlerini aldığımız Eğitim Sen yürütme kurulu üyesi Necmiye Tükengün “Türkiye’de son zamanlarda kadına yönelik katliamların simgesi haline gelen Özgecan Aslan anısına bir “Hatıra Fidanlığı” oluşturarak toplumda bir duyarlılık, farkındalık yaratmak istedik.” dedi.

Eğitimciler sendika önlükleri ile gerçekleştirdikleri fidan dikme etkinliğini “Özgecan Hatıra Fidanlığı” tabelası önünde anı fotoğrafı çekerek sonlandırdılar.

Hüseyin Eroğlu

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.