YAPIMI TAMAMLANAN YOL YARIN ULAŞIMA AÇILIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

YAPIMI TAMAMLANAN YOL YARIN ULAŞIMA AÇILIYOR

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile iki hafta önce fen işleri müdürlüğü tarafından bozuk asfalt sökülerek başlanan yol yapımı tamamlandı.

Kipa kavşağı olarak da bilinen yolda Ayvalık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün yol yapım çalışmaları bu gün tamamlandı.

Alt yapısı tamamlandıktan sonra kilit parke taşı döşenen yolun son olarak diğer yollara bağlantısı yapılıyor.

Ayvalık Belediyesi Rahmi Gençer, “Eski yol aşırı yağmurlar ve ağır tonajlı araçlar yüzünden delik deşik olmuştu. Ayvalık belediyesi olarak bu yolu havaların düzelmesiyle birlikte olduğu gibi asfalt zemini kazıyıp alt yapısını sağlam olacak şekilde tamamladıktan sonra kilit parke taşı döşeyerek yaptık. 15 gün gibi bir sürede tamamlanan yolu 22 nisan Çarşamba günü (yarın) trafiğe açıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Başkan Gençer, ilçenin diğer noktalarındaki bozuk yolların yapımının sürdüğünü söyledi.

Yüksel Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.