" />
USD
3,7188
EURO
4,3696
ALTIN
153,2656

ADINIZI TAŞIYAN ZEYTİNYAĞI EDREMİT’TEN

Edremit’te özel üretim zeytinyağılarını sipariş üzerine kişiye özel yapan firma siparişleri yetiştirmekte güçlük çekiyor. Dünyaca ünlü zeytinyağlarına ev sahipliği yapan Edremit’te girişimciler tüketimi arttırmak için çeşitli yöntemlere başvuruyor. Zeytinyağındaki fiyat artışından daha az etkilenmek için bir çalışma yapan Zafer Soykara kişiye özel zeytinyağı üretimi yaparak satışlarını artırmayı başardı. Özel soğuk sıkım ve taş baskı zeytinyağlarını […]

ADINIZI TAŞIYAN ZEYTİNYAĞI EDREMİT’TEN
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit’te özel üretim zeytinyağılarını sipariş üzerine kişiye özel yapan firma siparişleri yetiştirmekte güçlük çekiyor.

Dünyaca ünlü zeytinyağlarına ev sahipliği yapan Edremit’te girişimciler tüketimi arttırmak için çeşitli yöntemlere başvuruyor. Zeytinyağındaki fiyat artışından daha az etkilenmek için bir çalışma yapan Zafer Soykara kişiye özel zeytinyağı üretimi yaparak satışlarını artırmayı başardı. Özel soğuk sıkım ve taş baskı zeytinyağlarını kişiye özel etiketler ile satışını yapan firma siparişlere yetişmekte zorluk çekiyor. 26 liradan piyasaya sürülen ürünler bir çok şirket ve isim tarafından hediyelik olarak büyük rağbet görüyor. Altın kadar değerli, doğanın mucuzesi olarak nitelendirilen kişiye özel zeytinyağları bir litrelik ambalajlarda müşteriye sunuluyor. Sipariş üzerine yapılan üretim yaklaşık bir gün süroyor. Zeytin mevsiminde özenle hazırlanan ve karakteristik yapısı ve aromasıyla farklı olan soğuk sıkım ve taş baskı zeytinyağları özel kaplarda saklanıyor. Daha sonra sipariş üzerine hazırlanan özel isime yada kurum ve kuruluş logolu olarak üretilip müşteriye teslim ediliyor.

Kişiye özel zeytinyağı hakkında bilgi veren Adramut Markası Sahibi, işletmeci Zafer Soykara “Edremit’te bizim iş yerimiz. Kişiye özel ürünler üretebiliyoruz. Tabiki istek doğrultusunda. Her türlü ismi istendiği gibi her türlü ürün ile üretebiliyoruz kişiye özel. Tabii ki şirketlere özel ürünlerde oluyor. Türkiye’nin her yerine kargo ile ürün gönderebiliyoruz. Edremit Körfez zeytinyağının diğer bölgelerden ayıran özelliği burada Kazdağlarında yetişmesi. Havası, suyu ve buradaki toprak koşulları tabii ki bunlar için birer etken. En kaliteli ürünlerden bir tanesidir Edremit Zeytinyağı.  Kişiye özel zeytinyağı uygulamamızdan çok güzel tepkiler alıyoruz. Zeytinyağı sonuçta Edremit’in bütün bölgesinde var. Bizim müşterilerimiz biraz daha elit kesim olduğu için bu ürünü kullanmak maksatlı değil hediye etmek maksadıyla alıyorlar. Dolayısıyla çok güzel tepkiler alıyoruz.” dedi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.