" />
USD
3,6886
EURO
4,3445
ALTIN
151,3521

AKÇAY YUNUS EMRE İLKOKULU’NDAN AİLE EĞİTİM SEMİNERİ

Edremit’in Akçay Mahallesi’nde ki Yunus Emre İlkokulu Edremit’te bir ilki gerçekleştirerek öğrenci velileri için aile eğitimi semineri başlattı. Edremit’in Akçay Mahallesi’nde eğitim ve öğretim veren Yunus Emre İlkokulu Rehberlik Servisi öğrenci velileri için eğitim seminerleri vermeye başladı. Okul rehberlik öğretmeni Yelda Dirikal tarafından verilen aile eğitimi konulu seminere 7-11 yaş arasında öğrencisi bulunan öğrenci veliler […]

AKÇAY YUNUS EMRE İLKOKULU’NDAN AİLE EĞİTİM SEMİNERİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit’in Akçay Mahallesi’nde ki Yunus Emre İlkokulu Edremit’te bir ilki gerçekleştirerek öğrenci velileri için aile eğitimi semineri başlattı.

Edremit’in Akçay Mahallesi’nde eğitim ve öğretim veren Yunus Emre İlkokulu Rehberlik Servisi öğrenci velileri için eğitim seminerleri vermeye başladı. Okul rehberlik öğretmeni Yelda Dirikal tarafından verilen aile eğitimi konulu seminere 7-11 yaş arasında öğrencisi bulunan öğrenci veliler katıldı. İlçede bir ilk olan eğitim seminerinde iki grup halinde toplam 40 velinin katıldığı bildirildi. Görüşünü aldığımız Okul Müdürü Nahit Deniz, “Okulumuz da velilerimizi bilinçlendirmek için Halk Eğitim bünyesinde açılan seminerde Rehber  Öğretmenimiz  Yelda Dirikal tarafından eğitim verilmekte bu eğitime katılan velilerimizdeki değişimi görünce amacımız tüm velilerimizi bu eğitimden geçirmek düşüncesindeyiz” dedİ. Eğitime katılan velilerden Sevda Koç, ise “Öncelikle bize bu imkanı sunan Okul İdaresine ve Halk Eğitim Müdürlüğüne eğitimi veren Öğretmenimiz Yelda Dirikal’e çok teşekkür ederiz. Eğitimden önce hep kabahati ve suçu hep başkasında bulurken gördük ki bizlerde suçluymuşum. Kendimizi geliştirmemize fırsat sağladı. Tüm veli arkadaşların bu eğitime katılmasını tavsiye ederim” dedi.

Talip Tezcan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.