" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE MHP İLÇE YÖNETİMİNİN DAİREMİZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Burhaniye Milleyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Hüseyin İnceefe ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Meclis üyelerinin katıldığı ziyarette yeni başkan seçilen Mustafa Umay’a başarılar diledi. 10 Nisan 2015 tarihinde Burhaniye Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı’na koruma meclis üyelerinden Hasan Dayı, Hasan Vural, Mücahit Keskin tarafından gizli oylama ile seçilen emekli astsubay Mustafa Umay, bana verilen bu […]

BURHANİYE MHP İLÇE YÖNETİMİNİN DAİREMİZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Milleyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Hüseyin İnceefe ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Meclis üyelerinin katıldığı ziyarette yeni başkan seçilen Mustafa Umay’a başarılar diledi.
10 Nisan 2015 tarihinde Burhaniye Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı’na koruma meclis üyelerinden Hasan Dayı, Hasan Vural, Mücahit Keskin tarafından gizli oylama ile seçilen emekli astsubay Mustafa Umay, bana verilen bu görevi laikiyle kanun ve yönetmeliğin verdiği yetkilerle ve ekip çalışmalarıyla uygulayacağımdan üreticiler, çiftçiler ve hayvan sahiplerin de kuşku duymamalarını temenni ederim” dedi. Umay, “Aldığımız görevin zorluklarından yılmayacağız, üstesinden geleceğiz.Kısa sürede bu kurumumuzu iyi seviyelere getirdik ve devam ettireceğiz.Sorumluluk alanımız tahmini 145.854,00 dönüm 26 köyden oluşmaktadır.Meydana gelen istek ve şikayetlerde oluşturduğumuz motorlu müdahale ekibimiz seri bir şekilde ulaşıp gereğini yerine getirmektedir.Kurumumuz başta Kaymakamımız  Mehmet Göze, Belediye Başkanı Necdet Uysal tarafından destek sağlanmaktadır. İlçe Tarım Müdürlüğü, Polis ve Jandarma ile çalışmalarımız olumlu ve uyumlu olarak devam etmektedir.Sorunlar üretmeyeceğiz, gidereceğiz. Ekip olarak değerli üyelerimizle birlikte devam ettireceğiz”. Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Hüseyin İnceefe ise, yeni seçilerek göreve getirilen Mustafa Umay’a başarılar dilerken, bizim verebileceğimiz her konuda çiftçi mallarının yanındayız” mesajını verdi.

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.