" />
USD
3,6787
EURO
4,3451
ALTIN
151,1848

ZEYFOD KARMA FOTOĞRAF SERGİSİ

Zeytin Fotoğraf Amatörleri Derneği (ZEYFOD) karma fotoğraf sergisi Edremit Ayşe Sıdıka Erke Etnografya Müzesi’nde açıldı. Burhaniye’de faaliyetlerini sürdüren Zeytin Fotoğraf Amatörleri Derneği (ZEYFOD) tarafından açılan karma fotoğraf sergisinde dernek üyelerinin fotoğrafları sergilendi. Serginin açılışına Edremit Belediye Başkan Vekili Hüseyin Uzun, Belediye Meclis Üyesi Fahri Yaşar, Edremit Zeytincilik Üretme İstasyonu Müdürü Murat Küçükçakır, fotoğraf gönüllüleri ve […]

ZEYFOD KARMA FOTOĞRAF SERGİSİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Zeytin Fotoğraf Amatörleri Derneği (ZEYFOD) karma fotoğraf sergisi Edremit Ayşe Sıdıka Erke Etnografya Müzesi’nde açıldı.

Burhaniye’de faaliyetlerini sürdüren Zeytin Fotoğraf Amatörleri Derneği (ZEYFOD) tarafından açılan karma fotoğraf sergisinde dernek üyelerinin fotoğrafları sergilendi. Serginin açılışına Edremit Belediye Başkan Vekili Hüseyin Uzun, Belediye Meclis Üyesi Fahri Yaşar, Edremit Zeytincilik Üretme İstasyonu Müdürü Murat Küçükçakır, fotoğraf gönüllüleri ve davetliler katıldı.

ZEYFOD Başkanı Tolga Özmen’de dernek faaliyetleri ile ilgili bilgi verip, “Öncelikle derneğimize 2001 yıllarında emek vermiş Funda Aldabak ve Yhan Halil’e teşekkür ediyorum. Derneğimizin özelliği 10 yaşından 75 yaşına kadar farklı yaştan insanları bir araya getirmiş olamasıdır. Derneğimizin bütün üyelerinin fotoğraflarını zorlayarak, çalışarak, hep birlikte gözden geçirerek ortaya çıkardığımız çalışmalardan olan resimleri sergiliyoruz. Çalışmalarımız, fotoğraf eğitimi ve foto safarilerimiz büyük bir heyecanla devam ettiriyoruz. Sergimiz burada bir hafta boyunca açık kalacak daha sonra Kipa’da devam edecek, sergilerimiz haziran ayında da açılacak. ” dedi.

Serginin açılışı Edremit Belediye Başkan Vekili Hüseyin Uzun, Dernek Başkanı Tolga Özmen, fotoğraf sanatçısı İbrahim Elman tarafından yapıldı.

Hüseyin Eroğlu

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.