AYVALIK BELEDİYESİ’NİN YOL HAMLESİ DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIK BELEDİYESİ’NİN YOL HAMLESİ DEVAM EDİYOR

Ayvalık Belediyesi kenti adeta şantiye yerine çevirdi. İlçede yıllardır kullanılan ve bozulan yollar Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatıyla onarılırken, alt yapısı tamamlanan yeni yerleşim alanlarında da yeni yollar yapılıyor.

Altınova, Sarımsaklı, Cunda Adası Ve Ayvalık merkezde dört koldan yol yapımına hız veren Ayvalık Belediyesi ekipleri günün geç saatlerine kadar çalışmalarını sürdürüyor.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, “ilçemizin yolları çok kötü durumdaydı. Öncelik durumuna göre bir plan hazırladık. Bu plan dahilinde Altınova, Sarımsaklı, Cunda Adası Ve Ayvalık şehir merkezinde ekiplerimiz her yerde arı gibi çalışarak ilçemizin yollarını yapıyorlar. Halkımız istiyor ki yolları bir günde yapılsın, ama bu mümkün değil. Halkımız bize biraz zaman versin beklediklerine değecek” dedi.

Ayvalık Belediyesi alt yapısı tamamlanan 150 Evler Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Caddesi’nde çalışmalarını yoğunlaştırarak ara sokaklar dahil kilit parke yol yapıyor.

Ayvalık belediye başkanı Gençer, çok önem verdiği yol yapım çalışmalarını her fırsatta yakından takip ediyor.

Yüksel Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.