BURHANİYELİ ÖZEL SPORCULAR MADALYA İLE DÖNDÜ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BURHANİYELİ ÖZEL SPORCULAR MADALYA İLE DÖNDÜ

17-20 Nisan 2015 tarihleri arasında Adana’da yapılan Özel Sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonasından;  Burhaniyeli özel sporcular Türkiye Rekorları kırarak döndüler. Adana’da yapılan Özel Sporcular Türkiye atletizm şampiyonasında 400 metre bayanlarda ve disk atmada Sevim Demircan, üç adım atlama da ise Muhsine gezer Türkiye rekoru kırarak Burhaniye ye döndü. Yine Muhsine Gezer 1500 metre bayanlarda Türkiye1.liği elde etti.

Sevim DEMİRCAN    400 mt.   Bayanlar Türkiye 1.si (Türkiye Rekoru)

Sevim DEMİRCAN  Disk Atma Bayanlar Türkiye 1.si (Türkiye Rekoru)

Muhsine GEZER     1500 mt.   Bayanlar Türkiye 1.si

Muhsine GEZER    Üç Adım Atlama  Bayanlar Türkiye 1.si (Türkiye Rekoru)

Özkan KARAYEL 3000 mt. Erkekler Türkiye 2.si

Özkan KARAYEL Cirit Atma Erkekler Türkiye 2.si

Elif ÇAĞLAR 100 mt. Otistik  Bayanlar Türkiye 3.si

Elif ÇAĞLAR Gülle Atma Otistik  Bayanlar Türkiye 3.si

4 Türkiye birinciliği, 2 Türkiye 2.ligi ve 2’de Türkiye 3.lüğü elde eden oyuncularının yakın bir zaman içerisinde milli takıma çağrılmalarını beklediklerini söyleyen antrenör Deniz Erenoğlu, Adana’da büyük bir başarı elde ettik. Bu başarıyı azimli çalışmanın sonucu olduğunu söyleyebilirim. Öncelikle bu başarının altında güven yatıyor. Güven ve çalışma bir araya gelince de başarı kaçınılmaz oluyor. Tüm sporcularımı kutluyorum” dedi. Erenoğlu, Adana seyahati öncesinde bizlere destek veren Burhaniye Kaymakamlığına ve belediyesine teşekkür ederim” dedi.

Şenol TORLAK

 

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.