ERMENİ SOYKIRIMI TARİHİN ÇARPTIRMASIDIR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ERMENİ SOYKIRIMI TARİHİN ÇARPTIRMASIDIR

Burhaniye Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından 24.Nisan Ermeni Soykırımı ile ilgili basın açıklamasını Cumhuriyet Meydanında gerçekleştir.

Burhaniye Atatürkçü Düşünde Derneği Tarafından Ermeni Soykırımı ile ilgili olarak yapılan basın açıklamasına Burhaniye CHP Başkanı ve Yönetimi Kurulu, Emekli Astsubaylar Derneği başkan ve üyeleri, İşçi Partililer ile az sayıda vatandaş katıldılar.

Cumhuriyet Meydanında yapılan basın açıklaması Burhaniye Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Güler Akıncı tarafından yapıldı. Akıncı Ermeni soykırımı yalanı ile ilgili toplandığımız bu alanda ben siyasi görüş olmaksızın bütün toplumu ilgilendiren bu konuda daha fazla katılım olmasını beklerdim diyerek basın açıklamasını okudu. Basın açıklamasında şu görüşlere yer verildi.

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.