" />
USD
3,7187
EURO
4,3707
ALTIN
153,2603

ERMENİ SOYKIRIMI TARİHİN ÇARPTIRMASIDIR

Burhaniye Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından 24.Nisan Ermeni Soykırımı ile ilgili basın açıklamasını Cumhuriyet Meydanında gerçekleştir. Burhaniye Atatürkçü Düşünde Derneği Tarafından Ermeni Soykırımı ile ilgili olarak yapılan basın açıklamasına Burhaniye CHP Başkanı ve Yönetimi Kurulu, Emekli Astsubaylar Derneği başkan ve üyeleri, İşçi Partililer ile az sayıda vatandaş katıldılar. Cumhuriyet Meydanında yapılan basın açıklaması Burhaniye Atatürkçü Düşünce […]

ERMENİ SOYKIRIMI TARİHİN ÇARPTIRMASIDIR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından 24.Nisan Ermeni Soykırımı ile ilgili basın açıklamasını Cumhuriyet Meydanında gerçekleştir.

Burhaniye Atatürkçü Düşünde Derneği Tarafından Ermeni Soykırımı ile ilgili olarak yapılan basın açıklamasına Burhaniye CHP Başkanı ve Yönetimi Kurulu, Emekli Astsubaylar Derneği başkan ve üyeleri, İşçi Partililer ile az sayıda vatandaş katıldılar.

Cumhuriyet Meydanında yapılan basın açıklaması Burhaniye Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Güler Akıncı tarafından yapıldı. Akıncı Ermeni soykırımı yalanı ile ilgili toplandığımız bu alanda ben siyasi görüş olmaksızın bütün toplumu ilgilendiren bu konuda daha fazla katılım olmasını beklerdim diyerek basın açıklamasını okudu. Basın açıklamasında şu görüşlere yer verildi.

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.