AHMET AKIN HER YERE ULAŞIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

AHMET AKIN HER YERE ULAŞIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili Adayı Ahmet Akın, durup dinlenmek bilmeden çalışıyor. Balıkesir’in geniş coğrafyasına meydan okuyan Akın; “Bütün Balıkesir’in vekili olmaya adayız. Bütün halkımızla kucaklaşacak, memleketimizde sıkılmadık el bırakmayacağız. Bu memleketin bir evladı olarak, memleketimizin gururu olmak üzere yollardayız.” dedi.

Sosyal medyayı aktif kullanan Akın; Facebook, Twitter ve Instagram’da takipçilerini şaşkına çeviriyor. Önceki gün Güney Marmara’da sekiz köy ziyareti gerçekleştiren ve hayırlara katılan Akın, akabinde Güre’de usta sanatçı Ali Ekber Çiçek’i anma törenlerine katılırken, akşam ise Edremit Bostancı Köyü’nde bir düğüne katıldı.

BİZ YENİ NESİL SİYASETÇİYİZ, YORULMAK BİLMEYİZ

Çok çalışmasının ve enerjisinin sebebini merak edenler için Akın şöyle cevap veriyor: “Biz yeni nesil siyasetçiyiz, yorulmak nedir bilmeyiz. Bütün vatandaşlarımıza ulaşmak, herkesin derdini paylaşmak, çözümler ortaya koymak boynumun borcu. Siyasal anlayışımın temeli, en temel ideolojimiz, halk için çalışmaktır. Hiçbir şey bunun önüne geçemez.” Dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.