1 MAYIS’TA ALANLARDAYIZ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

 1 MAYIS’TA ALANLARDAYIZ

Edremit’te  1 Mayıs’ı alanlarda kutlamaya hazırlanıyor. Edremit vergi dairesi önünde toplanıp Şehit Hamdibey meydanına yürüyüşü müteakip meydanda miting gerçekleştirilecek.

Tertip Komitesi Adına Eğitimsen Baştemsilcisi Tahsin Yelkovan  konuyla ilgili açılamalarda bulundu. Yelkovan Açıklamasında: “Bizler sesimizi dünyadaki sınıf kardeşlerimizle birleştirmek ve milyonları ortak taleplerde buluşturmak için, bize reva görülen açlığa, işsizliğe, güvencesizliğe, işgale, savaşa ve sömürüye karşı, barışı, kardeşliği ve yaşamı savunmak için Türkiye’nin her yerinde ve Edremit’te alanlarda olacağız. Emekten yana tüm güçleri eşitlik, özgürlük, adalet, barış ve kardeşlik mücadelesine omuz vermek için 1 Mayıs mitingimize davet ediyoruz.”dedi.

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.