" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

AYVALIK’TA AYAL GELENEKSEL ŞİİR DİNLETİSİNE HAZIRLANIYOR

Ayvalık’ta, eğitim alanında çıtasını her geçen gün daha da yükseltmesiyle bilinen Ayvalık Anadolu Lisesi (AYAL), geleneksel Şiir Dinletisi etkinliğini bu yılda gerçekleştiriyor. AYAL Müdürü Veli Tuncay’ın öncülüğünde ve okul öğretmenlerinden Hatice Öğüt’ün koordinatörlüğünde gerçekleşecek olan etkinlik, 29 Nisan Çarşamba günü saat 20.30’da Ayvalık Belediyesi’ne ait İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde yapılacak. Bu kapsamda, tüm hazırlıkların tamamlandığı […]

AYVALIK’TA AYAL GELENEKSEL ŞİİR DİNLETİSİNE HAZIRLANIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık’ta, eğitim alanında çıtasını her geçen gün daha da yükseltmesiyle bilinen Ayvalık Anadolu Lisesi (AYAL), geleneksel Şiir Dinletisi etkinliğini bu yılda gerçekleştiriyor.
AYAL Müdürü Veli Tuncay’ın öncülüğünde ve okul öğretmenlerinden Hatice Öğüt’ün koordinatörlüğünde gerçekleşecek olan etkinlik, 29 Nisan Çarşamba günü saat 20.30’da Ayvalık Belediyesi’ne ait İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde yapılacak.
Bu kapsamda, tüm hazırlıkların tamamlandığı ve şiir dinletisinde görev alacak olan öğrencilerin Ayvalık Halkıyla bir araya gelebilmek için sabırsızlandıkları da gelen bilgiler arasında.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.