" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE’DE ORTAYA ÇIKAN TIRNAKÇILARA GÖZALTI

Burhaniye Aliçetinkaya Caddesi üzerinde esnaflara girerek tırnakçılık yapmaya çalışan kişiler esnafın polisi araması sonucu dört bayan ve çocuklardan oluşan grup gözaltına alınarak ifadeleri alınmak üzere Burhaniye Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Edremit’ten geldikleri bilinen kadınlar gözlerine kestirdikleri esnaflara girerek 200 tl verip tırnakçılık yaparak esnafı dolandırmaya çalışmaları son günlerde birçok yerde olduğu gibi Burhaniye’de de görülmeye başlandı. […]

BURHANİYE’DE ORTAYA ÇIKAN TIRNAKÇILARA GÖZALTI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Aliçetinkaya Caddesi üzerinde esnaflara girerek tırnakçılık yapmaya çalışan kişiler esnafın polisi araması sonucu dört bayan ve çocuklardan oluşan grup gözaltına alınarak ifadeleri alınmak üzere Burhaniye Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Edremit’ten geldikleri bilinen kadınlar gözlerine kestirdikleri esnaflara girerek 200 tl verip tırnakçılık yaparak esnafı dolandırmaya çalışmaları son günlerde birçok yerde olduğu gibi Burhaniye’de de görülmeye başlandı. Burhaniye de bir esnafı dolandırmaya çalışan tırnakçılar esnafın farkına varması sonucu yakalanarak göz altına alındılar.

Burhaniye Emniyet Müdürlüğü ekipleri bu tip kişilerin yaz aylarının gelmesiyle birlikte çoğaldığını belirterek vatandaşların bu konularda dikkatli olmaları ve hemen 155 Polis İmdat telefonunu aramalarını istediler.

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.