ALTINYOL CADDESİNDE BU SEZONDA BALKONA ÇIKMA YASAĞI VAR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

ALTINYOL CADDESİNDE BU SEZONDA BALKONA ÇIKMA YASAĞI VAR

Burhaniye Ören Mahallesi Altınyol Caddesinde Fikret Akova’nın son döneminde başlayan altyapı çalışmalarının hala bitirilmemiş olmasına tepki gösteren Burhaniyeliler bu yaz sezonu da Belediyemiz balkona çıkma yasağını uygulamaya devam mı? edecek dediler.
oldukça uzun bir süre önce başlanan altyapı çalışmalarının ağır aksak gitmesi ve bir yıllık süreyi aşmış  olmasına rağmen bitirilmemiş olması, vatandaşları çileden çıkarmaya devam ediyor. Geçen yaz sezonu boyunca tozdan kurtulmak için ellerinde su hortumları ile tatil yapan Altınyol Caddesi sakinleri bu nasıl bir anlayıştır diyerek tepki göstermeye devam ediyorlar.
Aynı zamanda turistik tesislere de ulaşımı sağlayan Altınyol Caddesinde ki çalışmaların hala devam ediyor olması cadde sakinleri kadar sürücülere de zor anlar yaşatıyor. Çalışma alanlarında hiçbir güvenlik tedbirinin olması Orjan Bölgesinde yolun ortasında açılan kanalın kapatılmamış olması kazalara davetiye çıkarır durumda.
Birçok maddi hasarlı kazanın yaşandığı bu yolda yaz sezonunun başlamasıyla birlikte artacak olan trafik akışı sonrası birinin ölmesi mi bekleniyor. Turizm fuarlarına katılan Burhaniye Belediyesi yetkilileri bu yolları ne zaman yapacaklar sorularını gündeme taşırken hiçbir yetkilinin de bu sorulara cevap vermemesi düşündürücü duruma geldi.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.