" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BAŞKAN GENÇER SÖZÜNÜ TUTTU

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, geçtiğimiz aylarda Boğaziçi Otel’de düzenlediği toplantıda muhtarlara verdiği bilgisayar ve yazıcı sözünü tuttu. Ayvalık Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünce alınan 18 adet dizüstü bilgisayar ve 18 yazıcı Orhan Peker Sanat Galerisinde muhtarlara belediye başkanı Rahmi Gençer tarafından teslim edildi. 150 Evler Mahallesi Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Ayvalık Şube Başkanı Yener […]

BAŞKAN GENÇER SÖZÜNÜ TUTTU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, geçtiğimiz aylarda Boğaziçi Otel’de düzenlediği toplantıda muhtarlara verdiği bilgisayar ve yazıcı sözünü tuttu.

Ayvalık Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünce alınan 18 adet dizüstü bilgisayar ve 18 yazıcı Orhan Peker Sanat Galerisinde muhtarlara belediye başkanı Rahmi Gençer tarafından teslim edildi.

150 Evler Mahallesi Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Ayvalık Şube Başkanı Yener Koşvar, yıllardır muhtarlık yaptığını ve ilk kez Ayvalık Belediyesinden böyle bir desteği Rahmi Gençer’in başkanlığında gördüklerini söyledi.

Ayvalık Belediye Başkanı muhtarların bu bilgisayarlar sayesinde mahalle kayıtlarını daha sağlıklı ulaşabileceklerini bildirerek daha hızlı bir şekilde işlemlerini yapabilme şansına sahip olduklarını bildirdi.

Başkan Gençer, “Size bilgisayar ve yazıcı sözü vermiştim. Bu sözümüzü tutuyoruz. Bunları arkadaşlarımız temin etti. Bunların işinize yarayacağını düşünüyorum. Hayırlı uğurlu olsun bilgisayarlarınız” dedi.

Muhtarları nikahına da davet eden başkan Gençer, “Ayvalık’ı sizlerle birlikte yönetiyoruz, bu nedenle sizleri de yanımda görmek istiyorum” diye konuştu.

Yüksel Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.