BELEDİYE ÇALIŞIYOR, KARESİ KAZANIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BELEDİYE ÇALIŞIYOR, KARESİ KAZANIYOR

Karesi Belediyesi ekipleri, gece gündüz demeden merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor. Hizmet belediyeciliği ve vatandaş memnuniyetini ön planda tutan Karesi Belediyesi, mezarlık ve camilerde bakım, onarım ve temizlik çalışmaları gerçekleştirdi.

Hizmet belediyeciliği anlayışıyla hareket eden ve vatandaş memnuniyetine öncelik veren Karesi Belediyesi, ilçenin her noktasında gece gündüz demeksizin çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda çalışma planını oluşturan belediye ekipleri, merkez ve kırsal mahallelerde hummalı bir şekilde çalışıyor. “Çalışan Belediye” parolasıyla daha modern ve yaşanabilir bir Karesi oluşturmak için aralıksız çalışan ekipler son olarak Kocaavşar, Toybelen ve Kurtdere mahallelerindeki camilerde tadilat çalışması gerçekleştirdi. İlçenin sorunlarını hızlı bir şekilde çözmek için kolları sıvayan ekipler, çalışmalar kapsamında vatandaşların daha temiz bir ortamda ibadetlerini yerine getirebilmeleri için camileri boyayarak, genel temizlik çalışması yaptı.

Karesi Belediyesi ekipleri ayrıca Kamçılı Mahalle Mezarlığı’nda bakım ve onarım çalışmaları da yaptı. Ekipler çalışma kapsamında yabani otların temizliği, ağaç budama gibi işlemler gerçekleştirdi.

Tayyar Toprak

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.