BELEDİYE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BELEDİYE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Burhaniye Belediyesi bahar aylarının gelmesiyle birlikte ilçe genelindeki yol yapım ve tamir çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor.

Burhaniye Belediyesi genişleyen hizmet alanı ile şehrin dört bir yanında çalışmalara devam ediyor. Büyükşehir yasası ile Burhaniye’nin yeni mahallesi olan köylerdeki çalışmalar Fen İşleri müdürlüğünce sürdürülüyor. Kırsal Mahallelerdeki işlerin yanı sıra merkez mahallelerde planda bulunan işler sırasıyla yapılıyor. Ören Mahallesi 2072 Sokak’ta parke taş yol yapımı, Pelitköy Mahallesi Öğretmen Münevver Sokak ve Hacı Ahmet Mahallesi Kemer Sokak parke taş yol yapımı işleri devam ediyor. Aynı anda birçok alanda yol yapım işlerini devam ettiren Burhaniye Belediyesi Park bakım ve yapım işlerini de hızlandırdı. Şehit Turan Bayraktar parkına yapılan yeni çocuk oyun gurubu ve yeni düzenlemenin yanı sıra Denetko bölgesinde oluşturulan yeşil alan ve park yapım işleri elektrik işlerinin park aydınlatma işlemlerinin yapımıyla devam ediyor.

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.