BİK’TEN BAŞSAVCI BÖLEK’E ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BİK’TEN BAŞSAVCI BÖLEK’E ZİYARET

Basın İlan Kurumu Balıkesir Müdürü Tahsin Şahin Balıkesir Cumhuriyet Başsavcısı Sadık Bölek’i makamında ziyaret etti.

Balıkesir Cumhuriyet Başsavcısı Sadık Bölek Basın İlan Kurumu Balıkesir Şube Müdürü Tahsin Şahin’i makamında ağırladı. Başsavcı Bölek ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtirken, resmi ilanlar vasıtasıyla gazetelerin desteklendiğini belirtirken, Balıkesir medyası ve gazetelere ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Müdür Şahin ise kurumun görevleri ve çalışmalar hakkında Başsavcı Bölek’e bilgi verdi. Şahin, Balıkesir’deki vasıflı gazeteler ve vasıfsız olarak nitelendirilen resmi ilan almayan gazetelerin ilgili mevzuata uygun olarak yayın hayatlarını sürdürmeleri için çalıştıklarını, kurumlar ile gazeteler arasında köprü görevi üstlendiklerini söyledi.

Seda İldeniz

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.