HDP’DEN GAZETEMİZE ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

HDP’DEN GAZETEMİZE ZİYARET

HDP Edremit ilçe örgütü Balıkesir Milletvekili Adayları ile birlikte gazetemize ziyarette bulundu.

Edremit HDP İlçe Eş başkanı Cemal Camekan beraberindeki, İlçe Yöneticisi Gülefer Sezgin, Balıkesir İl yöneticisi Emine Kulaç, Milletvekili Adayları Cafer Çelik, Esengül Beşli ve Faruk Nafiz Sayın ile beraber gazetemize ziyarette bulunarak seçim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Balıkesir birinci sıra Milletvekili Adayı Cafer Çelik yaptığı konuşmada;” Seçime katılan bütün partilere Halkların Demokratik Partisi olarak başarılar diliyorum. Bu iktidardan kurtulmamız gerektiğine inanıyoruz. Bütün ekmekçi ezilen kesimleri bu dönemde bu iktidardan kurtulmak üzere mücadele etmeye çağırıyorum. Barajların kapağını açacağız. Çok güçlü bir parti programımız var. Türkiye’deki tüm ezilen halkları, ötekileştirilen halkları kucaklayan bir partiyiz. İnandığımız değerlerle beraber barajları aşacağız”dedi.

Hüseyin Eroğlu

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.