MHP ADAYLARI; HAVRAN SANAYİ VE ÇARŞI ESNAFI’NI ZİYARET ETTİLER

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

MHP ADAYLARI; HAVRAN SANAYİ VE ÇARŞI ESNAFI’NI ZİYARET ETTİLER

25.Dönem  Balıkesir MHP Milletvekili Adayları geçtiğimiz gün Balıkesir MHP İl Teşkilatı ve Havran MHP İlçe Teşkilatı ile birlikte giydirilmiş seçim araçları ve özel araçları ile Havran’a çıkarma yaptılar.

Çevre Yolu Yeni Sanayi Sitesi ve Küllük Sanayi Sitesi Esnafı ile görüşüp kendilerini tanıtan MHP  Milletvekili Adayları’na,her iki sanayi sitesi esnafı da  çok yoğun bir ilgi ve sevgi gösterisinde bulundular.Üçüncü bölümde Kızılay Meydanı ve Cumhuriyet Caddesi Çarşı Esnafı’nı ziyaret eden MHP Milletvekili Adaylarına Çarşı Esnafı da destek konusunda kararlılık gösterisinde bulundular.

ÇARŞI ESNAFI: “TÜRK MİLLETİ’Nİ HOR GÖRENİ SÜPÜRELİM.”

Havran Çarşı Esnafı’ndan yılların tecrübesi bir ak sakallı Koca Usta, “12 yıldan beri Yüce Türk Milleti’nin Milli ve manevi değerlerini hor gören,Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına alan,T.C. yi tabelalardan kaldıran,Öğrenci Andı’nı yasaklayan,TÜRK Kelimesi’ne, Türk Bayrağı’na hor gözle bakan, ülkeyi ekonomik alanda çıkmaza sürükleyen, açılım teranesi ile T ürk Vatandaşları’nı etnik gruplara ayıran,Küresel Sermaye’nin BOP Eşbaşkanı olarak çevremizdeki bütün komşu ülkelerle düşman olan bu kohnemiş ve kokuşmuş zihniyetin siyasi temsilcilerini 7 Haziran Seçimleri’nde Tarih’in Çöplüğü’ne süpürelim dedi.”

Ayhan KURT

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.