" />
USD
3,6787
EURO
4,3337
ALTIN
151,5739

AYVALIK’TA 1 MAYIS ÇOSKUSU

1 Mayıs  İşçi ve Emekçi Bayramı  Ayvalıkta  Coşkulu  kalabalıkla Kutlandı  .Bu Kutlamaya  Belediye  İş Sendikası,Eğitim İş Sendikası Ayvalık ve Burhaniye Şubeleri, ADD  Ayvalık subesi Yönetimi ve üyeleri,ÇYDD Ayvalık şubesi Yönetimi  üyeleri,TGB ,CHP  Ayvalık İlçe Yönetim ve üyeleri,Vatan Partisi Ayvalık İlçe Yönetimi ve üyeleri  Katıldılar . Kutlama Alanına Ayvalık Öğretmenler Evinin  önünden  yürüyerek Kortej Halinde  Sloğanlar  […]

AYVALIK’TA 1 MAYIS ÇOSKUSU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

1 Mayıs  İşçi ve Emekçi Bayramı  Ayvalıkta  Coşkulu  kalabalıkla Kutlandı  .Bu Kutlamaya  Belediye  İş Sendikası,Eğitim İş Sendikası Ayvalık ve Burhaniye Şubeleri, ADD  Ayvalık subesi Yönetimi ve üyeleri,ÇYDD Ayvalık şubesi Yönetimi  üyeleri,TGB ,CHP  Ayvalık İlçe Yönetim ve üyeleri,Vatan Partisi Ayvalık İlçe Yönetimi ve üyeleri  Katıldılar . Kutlama Alanına Ayvalık Öğretmenler Evinin  önünden  yürüyerek Kortej Halinde  Sloğanlar  atarak Cumhuriyet Meydanına gelindi.  Burada toplanan Halkla Partiler ve sivil Toplum örgütleri birleşti . İlk önce  çalışırken Hayatını kaybeden ,Şehit olan  Emekçilerin Adına  bir dakikalık saygı duruşu  ardından  İstiklal Marşı okundu .Halkında katılımıyla  Şarkılar söylendi müzik eşliğinde kutlamalar  devam etti.

Konuşmalar   işçi ve emekçi  hakları ,Çalışma Şartları ve ucuz işçilik olan Taşeronluğa  karşı ,yoksulluğa işsizliğe ,Akp nin iktidarındaki işçi  haklarının gasp edilmesine  yönelikti.

Yüksel kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.