İLK MİTİNGİ AHMET AKIN GERÇEKLEŞTİRDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

İLK MİTİNGİ AHMET AKIN GERÇEKLEŞTİRDİ

Siyasi partilerin çalışmalarına hız kazandırdığı şu günlerde, Cumhuriyet Halk Partisi’nin genç ve çalışkan milletvekili adayı Ahmet Akın Balıkesir’de ilk mitingi gerçekleştiren isim oldu. Önceki gün, Sındırgı’nın Gölcük Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya gelen Akın, yoğun bir ilgi ve sevgi ile karşılandı.

“En Büyük Güç Halkımızdır”

Akın’ın mahalleyi ziyarete geldiğini duyanlar, Akın’ın ziyaret ettiği kahveye gelerek tezahüratta bulundu. Akın bunun üzerine, kalabalık gruba seslenerek; “En büyük güç, işte bizim hep birlikte olduğumuz bu andır. Bütün gücüm ve enerjimi sizden alıyorum. Sizlerin bir evladı olarak, sizleri gururlandırmak için daha çok çalışacağım. ” diye konuştu.

Akın böylelikle, seçim döneminde, Balıkesir’de ilk mitingi gerçekleştiren milletvekili adayı oldu.

“Balıkesir’e İadeyi İtibar”

Bu iktidar döneminde Balıkesir’in itibarının zedelendiğini dile getiren Akın; “Balıkesir’in vekili denildiğinde, Kuvayi Milliye Şehri’ne ihanet edenler hatırlanmayacak. Bu memleket için her şeyi yapmaya hazır evladınız hatırlanacaktır. Balıkesir’imize itibarını iade edeceğiz.” dedi.

Hüseyin Eroğlu

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.