" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

 ALTIEYLÜL’DE KIRSALA ANAHTAR TESLİMİ PARKE TAŞI

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Belediye Meclis Üyesi Adnan Demirtaş ile birlikte Dereköy ve Ortamandıra Mahallesi’ni ziyaret etti. Kafaoğlu Dereköy’de vatandaşlarla buluştu, mahalle içerisinde yapılan çalışmaları inceledi; ayağından rahatsızlanan Ortamandıra Mahallesi Muhtarı Özgür Bozdağ’ı da evinde ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu. Başkan Kafaoğlu Dereköy Mahallesi’nde ilk olarak camii bahçesinde vatandaşlarla sohbet etti; daha sonra […]

 ALTIEYLÜL’DE KIRSALA ANAHTAR TESLİMİ PARKE TAŞI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Belediye Meclis Üyesi Adnan Demirtaş ile birlikte Dereköy ve Ortamandıra Mahallesi’ni ziyaret etti.

Kafaoğlu Dereköy’de vatandaşlarla buluştu, mahalle içerisinde yapılan çalışmaları inceledi; ayağından rahatsızlanan Ortamandıra Mahallesi Muhtarı Özgür Bozdağ’ı da evinde ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Başkan Kafaoğlu Dereköy Mahallesi’nde ilk olarak camii bahçesinde vatandaşlarla sohbet etti; daha sonra ise Muhtar Celali Akkurt ve mahalle sakinleri ile belediyenin yaptığı çalışmaları inceledi. Muhtar Akkurt Altıeylül Belediyesi’nin katkıları ile İstanbul’a gittiklerini ve burada çok güzel hizmetleri yerinde  gördüklerini söyledi.

Başkan Kafaoğlu “5 yıllığına göreve geldik. Her yıl üzerine koyarak çalışmalarımızı arttıracağız. Eskiden mahallelere parke ayrı, döşeme ayrı oluyordu. Şimdi müteahhit anahtar teslimi iş yapacak. Yani kırsal mahallelere parke taşları geldiği gibi yapımına başlanacak ve bitecek. Geçen yıl 100 bin m2 parke taşı döşedik, bu yıl ise bu sayıyı 500 bin m2’ye çıkaracağız” dedi.

Başkan Kafaoğlu daha sonra ayağından rahatsızlanan Ortamandıra Muhtarı Özgür Bozdağ’ı da evinde ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Hüseyin Eroğlu

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.