" />
USD
3,6787
EURO
4,3433
ALTIN
151,1927

SU FATURALARI PTT TAHSİLÂT NOKTALARINDA ÖDENEBİLECEK

Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi(BASKİ) ile PTT Başmüdürlüğü arasında yapılan anlaşmayla aboneler su faturalarını PTT işyerlerine yatırabilecek. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve PTT Bölge Müdürü Derviş Gökdoğan’ın imzaladığı anlaşmayla; Balıkesir PTT Başmüdürlüğü’ne bağlı 22 PTT Merkezi, 41 Şube ve 8 acente olmak üzere 71 PTT işyerlerinde online olarak su faturalarını yatırabilecek. BASKİ […]

SU FATURALARI PTT TAHSİLÂT NOKTALARINDA ÖDENEBİLECEK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi(BASKİ) ile PTT Başmüdürlüğü arasında yapılan anlaşmayla aboneler su faturalarını PTT işyerlerine yatırabilecek. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve PTT Bölge Müdürü Derviş Gökdoğan’ın imzaladığı anlaşmayla; Balıkesir PTT Başmüdürlüğü’ne bağlı 22 PTT Merkezi, 41 Şube ve 8 acente olmak üzere 71 PTT işyerlerinde online olarak su faturalarını yatırabilecek. BASKİ aboneleri ayrıca yapılan anlaşmayla; Türkiye genelindeki 4 bin 300 işyerinde de online olarak su faturalarını ödeyebilecek.

BASKİ ile PTT Bölge Müdürlüğü arasında yapılan anlaşmanın detayları hakkında bilgi veren PTT Bölge Müdürü Derviş Gökdoğan, “ 71 PTT işyeri ve 150 tahsilât noktasında BASKİ aboneleri su faturalarını ödeyebilecek. Bunun yanı sıra Türkiye genelindeki 4 bin 300 noktada su faturalarını online olarak ödeyebilecek” dedi.

 

Uğur: “Vatandaşlarımıza

Hayırlı Uğurlu Olsun”

 

Vatandaşların kolaylıkla su faturalarını ödeyebilmesi için PTT Bölge Müdürlüğüyle anlaşma yaptıklarını dile getiren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, “ Vatandaşlarımız, yaptığımız anlaşma gereği su faturalarını 150 tahsilat noktasında ücretsiz olarak yapacak. Bu anlaşma vatandaşlarımıza kolaylık sağlayacaktır. Anlaşmanın vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Murat Ayaşoğlu

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.