" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BAŞKAN ZEKİ SAVAŞ İSTİFA DEDİKODULARINA AÇIKLIK GETİRDİ

Havran Çiftçi Koruma Malları Başkanı Zeki Savaş istifa dedikodularına ilişkin yaptığı açıklamada:Çiftçi Malları Koruma Meclisi teşekküllü halkımızın isteği ve desteklediği Belediye Meclis üyelerinin oy birliği ile seçilmiş ve oluşmuştur. Oy birliği ile Çiftçi Koruma Malları kendi içerisinde yine oy birliği ile Başkan seçimi yapmış ve göreve başlamıştır. Kurumumuz adından anlaşılacağı üzerine asli görevimiz Çiftçi Malları’nı […]

BAŞKAN ZEKİ SAVAŞ İSTİFA DEDİKODULARINA AÇIKLIK GETİRDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Havran Çiftçi Koruma Malları Başkanı Zeki Savaş istifa dedikodularına ilişkin yaptığı açıklamada:Çiftçi Malları Koruma Meclisi teşekküllü halkımızın isteği ve desteklediği Belediye Meclis üyelerinin oy birliği ile seçilmiş ve oluşmuştur.

Oy birliği ile Çiftçi Koruma Malları kendi içerisinde yine oy birliği ile Başkan seçimi yapmış ve göreve başlamıştır.

Kurumumuz adından anlaşılacağı üzerine asli görevimiz Çiftçi Malları’nı kanunlar çerçevesinde korumak ve aksaklığa meydan vermeden hizmet etmektir.Bu anlayışla hizmet ederken kanunlara uygun olmayan talepte bulunanların çıkardığı dedikodular ile istifa ettiğim söylentisi yapılmaktadır.Oysa ben ve yönetim kurulumuzun görevi başında olduğunu bundan böyle Çiftçi Koruma Malları kanunları çerçevesinde gece gündüz demeden daha azimle görevimize devam edeceğimizi bilinmesini isterim.

Ayhan Kurt

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.