KAFAOĞLU’NDAN EŞİNE KIRMIZI GÜL

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KAFAOĞLU’NDAN EŞİNE KIRMIZI GÜL

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Belediye Meclis Üyeleri ve eşleri ile birlikte Şirin Bahçem’de bir araya geldi. Başkan Kafaoğlu Anneler Günü öncesinde belediye meclis üyelerinin eşlerine jest yaptı, kırmızı gül dağıttı ve tüm kadınların Anneler Günü’nü kutladı. Yemeğe katılan meclis üyeleri kendi eşlerine gül takdim etti. Başkan Kafaoğlu da eşi Didar Kafaoğlu’nun Anneler Günü’nü kutlayıp gül verdi.  Yemeğe AK Parti Milletvekili Adayı Ayşe Kardaş da katıldı.

Başkan Kafaoğlu “Anneler Günü Ayvatlar Şölenini gerçekleştirdiğimiz  güne denk geleceği için yaptığımız istişareler sonucunda, hem  bir araya gelelim, hem de sizlerin Anneler Günü’nü kutlayalım istedik. Annelerimiz en değerli varlıklarımız. Anneler bizler baş tacıdır” dedi.

Hüseyin Eroğlu

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.