PELİTKÖY MAHALLESİNDE HIRSIZLIKLAR DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

PELİTKÖY MAHALLESİNDE HIRSIZLIKLAR DEVAM EDİYOR

Burhaniye Pelitköy Mahallesinde yaklaşık 3 aydır devam eden hırsızlıklara geçtiğimiz Cumartesi günü gece saat 02.30 sularında meydana gelen büfe soygunu da eklendi.

Pelitköy Mahallesinde son 3 ay içinde 3 motosiklet hırsızlığı, evlere hırsızlık amaçlı girmeler, araçların lastiklerinin kesilmesinden sonra Cumartesi gecesi saat 02.30 sıralarında meydana geldiği tahmin edilen Belediye hizmet binası yanında bulunan büfe soygunu da eklenince Pelitköy sakinlerini isyan noktasına getirdi. Hırsız ya da hırsızlar girdikleri büfeden tekel maddeleri ve içkileri çalmaları sonucu yaklaşık 12-15 bin liralık zarar verdiler. Mahallenin giriş çıkışlarında ve meydanında bulunan mobese kameralarının çalışmıyor olması sebebiyle son 3 ayda hırsızlıkların arttığını belirten mahallesi sakinleri Jandarma ekiplerinin sürekli olarak devriye gezmelerine rağmen hırsız ve hırsızlar hala yakalanamadı. Mahallemizin meydanında bulunan büfenin soyulmasıyla tedirginliğimiz her geçen gün artıyor dediler.

Mahallenin giriş çıkışlarında ve meydanda bulunan mobese kameralarının faaliyete geçirilerek hırsızlıkların bitmesini isteyen mahallesi sakinleri yetkilileri göreve bekliyoruz dediler.

Şenol Torlak

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.